نَنوشته‌ها
همه رفتند؛ من مانده‎‎‎ام و خدایم...

می نشینم کنار خدا؛ و پا به پای نگاه او، فقط «نگاه» میکنم؛


آدم‌هایی که روز و شب کار می‌کنند/ و فکر می‌کنند جهاد می‌کنند/ و حفره حفره‌های ذهن‌شان پر است/ کجای ذهن‌شان ز "او" یاد می‌کنند؟

به خانم همسایه‌ی چادر بر سر/ که در چارچوب در/ می‌دود میان واژگان دیگری/ "غیبت نشود" ولی...

به او که صفرهای حساب بانکی‌اش/ که سهمش از معاملات دونگی‌اش/ شمارش و شمارش و حساب می‌شوند...

به قلب‌هایی که هر زمان اجاره می‌روند/ و بعد روح خود را نشانه می‌روند/ و بعدتر، دست به سوی آسمان بی‌کرانه می‌روند/ به راستی! چند قلب نزد «صاحب‌خانه» می‌روند؟!؟


 

 

افزونه1: توی دنیای امروزمون گم کردیم خلوت‌ها رو! که ساعت‌هایی بایستیم و فقط نگاه کنیم! خودمون..مسیرمون و تصمیماتمون رو... واقعاً فکر کنیم نه تصور نه توجیه!

 

افزونه2: تصمیم گرفتم برای تدریس انتخاب آهنگ! و جای کد آهنگ!! به دوستان وبلاگ‌نویس، برای اولین بار در عمر ننوشته‌ها بهش آهنگ بیفزایم! شما می‌توانید با روشن کردن «اسپیکر»، از نوای دلنشین Silent Star  به نوازندگی Bernward Koch لذت ببرید! وقتی این آهنگ را می‌شنوم یاد حرف استادم می‌افتم که می‌گفت (نقل به مضمون): موسیقی‌دانان معتقدند یک نوای موسیقی در بطن جهان هست و همه سعی می‌کنند در سکوت و خلوت آن آهنگ را بیابند و بر همین حسب موسیقی‌هایشان را می‌نویسند.

 

افزونه3: بــبار بـــــرایم؛ ساعت چشم‌هایم عجیـــــــــــــــــــــــب با ساعت ابرها کوک است... (رضا یزدانی- ساعت فراموشی)


افزونه 4: پیامبر فرمود:  رجب را "أصب" مى‏گویند زیرا که رحمت خدا در این ماه بر امت من بسیار ریخته مى‏شود...در دعاهایتان، یادی از ما کنید نیز... 


پس نوشت! لطفا برای شفای مادربزرگم حمدی بخوانید.

[ سه‌شنبه 2 خرداد‌ماه سال 1391 ] [ 07:12 ب.ظ ] [ حس غریب ] [ نظرات (12) ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

آمار سایت
تعداد بازدید ها: 82403